تاریخ انتشار:92/8/13 - 14:22
شماره مطلب:1392813462
پیام فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی به مناسبت یوم الله 13 آبان

علی باقرزاده فرمانده پایگاه شهید بهشتی :13 آبان روز خداست، روز تجلی اراده الهی و ترجمان( و مکروو مکر الله و الله خیر الماکرین ) است .

پیام فرمانده پایگاه شهید بهشتی به مناسبت یوم الله 13 آبان

13آبان روز خداست
13 آبان روز خداست، روز تجلی اراده الهی و ترجمان( و مکروو مکر الله و الله خیر الماکرین ) است .
13 آبان روز حقانیت انقلاب اسلامی است ، روز عزت و سربلندی ملت ایران ، روز بصیرت و آگاهی و روز آشکار شدن چهره پلید استکبار جهانی علی الخصوص امریکای جنایتکار است.
در تاریخ انقلاب اسلامی 13 آبان روز بزرگ ، عزت آفرین ، بصیرت بخش و جریان ساز است که با بصیرت دانشجویان و دانش آموزان آگاه و انقلابی پیرو خط امام شکل گرفت و با حضور پر شور و شعور همه جوانان استمرار یافت و به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نهادینه شدن شعار مرگ بر امریکا در دکترین استقامت ملت عظیم الشان ایران اسلامی ، جایگاه برجسته و ممتازی یافت.
13 آبان فقط یک حادثه تاریخی نیست ، بلکه بخشی از پیکره و جریان زنده انقلاب است که همواره روح پیوند قلبی با معمار بزرگ انقلاب حضرت امام (ره) ، میثاق و پیمان با شهیدان ، پشتیبانی از ولایت فقیه ، وفاداری به آرمانهای انقلاب اسلامی و مبارزه با شیطان بزرگ را بر کالبد جامعه می دمد.
فردا همه خواهند آمد ، دانشجویان ، دانش آموزان ، معلمان ، اساتید ، جوانان و همه همه خواهند آمد تا پیمان ناگسستنی خود را با ولایت به نمایش بگذارند.
کارکنان خدوم نهاد انقلابی نهضت سواد آموزی که به عنوان یک جریان اصیل فرهنگی – آموزشی بیش از سه دهه برای حفظ و انتقال میراث سترگ مقاومت و استقامت جوانان و دانش آموزان به دیگران ، جهاد کرده است ، همدوش با سایر اقشار جامعه در صحنه بوده و فریاد مرگ بر امریکا را با صدای بلند و همراه با همه ملت بزرگ ایران سر خواهند داد .

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری